Aktualności

2007-12-20 - Skórzane gody :)
Dziś mijają 3 lata od założenia tejże strony, poza tym zbliżają się święta, więc przygotwaliśmy coś wyjątkowego. Prezentujemy nasz najnowszy teledysk do utworu "A ja nie!". Realizacji podjął się jak zwykle qzyn Łukasz Termer.
My natomiast, na najbliższe 2 miesiące zaszywamy się w sali prób, ograniczając tym samym działalność koncertową, by popracować nad nowym materiałem. Efekty, miejmy nadzieję, będzie można usłyszeć na koncertach wiosennej trasy.
Przypominamy, że nadal można głosować na nas na liście Trójki!

2007-12-10 - Teraz RB
W aktualnym, grudniowym "Teraz Rocku" można znaleźć artykuł o nas oraz recenzję płyty.

2007-11-29 - Oddając się radiu Babilon powtórnie..
W najbliższą niedzielę, 2 grudnia o godz. 21:30, będziemy gośćmi Piotra Kaczkowskiego w programie Minimax na falach Programu III.
Oprócz tego, ponawiamy prośbę o głosowanie na naszą piosenkę w trójkowej liście. "A ja nie!" nadal pozostaje w propozycjach. Jak to zrobić pisaliśmy w poprzednim niusie poniżej.

2007-11-19 - Oddając się radiu Babilon...
Nasz singiel "A ja nie!" znalazł się w zestawie do głosowania Listy Przebojów babilońskiego Programu 3ciego :). Pojawiamy się w radiu sporadycznie i prawie cała promocja jest owocem naszej własnej, żmudnej pracy, a nie sztabu managerów - czyli pełen (choć nie hardcore:) DIY. Dlatego pozwalamy sobie prosić Was o oddanie głosu na naszą piosenkę. Można to zrobić tutaj. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Piosenki ułożone są alfabetycznie według tytułów. Dzięki wielkie za wsparcie!

2007-10-17 - Kolejne koncerty
Dodaliśmy kilka koncertów, które udało nam się ostatnio załatwić na 100%. W planach kilka następnych. Śledźcie stronę!

2007-10-04 - Drugi (pierwszy) singiel
Prezentujemy nowy singiel. Piosenka "A ja nie" powinna własnie wchodzić na anteny rozgłośni radiowych. Jest to nasza druga "mała płyta" trafiająca do radia, jednak pierwsza piosenka promująca materiał z płyty. Aby pobrać mp3 kliknij na obrazek poniżej.


2007-09-14 - Klip na otwarcie sezonu
Dziś, koncertem charytatywnym w Gdyni, oficjalnie rozpoczynamy naszą jesienną trasę. Lista koncertów będzie się sukcesywnie powiększać, więc prosimy o uważne jej śledzenie. Na dobry początek mamy dla Was premierę klipu do piosenki "Londyn dzwoni". Wszelkie komentarze i opinie można zamieszczać bezpośrednio na youtube.com pod linkiem wskazanym tutaj. Wkrótce wrzucimy plik do pobrania.

2007-09-02 - Koncertowa jesień
Skoro już po wakacjach to ruszamy z koncertami. Dwa już za nami. Wkrótce pojawi się więcej zapowiedzi.

2007-07-29 - Koszulina
Wprowadzamy nowy wzór koszulki (stary się skończył) w dwóch krojach: damskim i męskim. Koszulkę można obejrzeć w dziale sklepik.

2007-07-24 - Wakacje pozorne
Sezon koncertowy zakończyliśmy zwycięstwem na festiwalu w Węgorzewie. Fotograficzny zapis tejże imprezy, widzianej naszymi oczami, można znaleźć tutaj. Tymczasem robimy sobie kilka tygodni wakacji. Jednak tylko pozornie będzie to czas nieróbstwa. Przygotowujemy jesienna trasę. Z koncertami wrócimy we wrześniu.

2007-06-02 - Organizatorzy tu i tam...
- Koncert w Kołobrzegu (31 V) niestety nie odbył się z winy właściciela lokalu. Wszystkich, którzy chcieli przybyć, bardzo przepraszamy. Na pewno wrócimy w te rejony.

- W związku z tym, że zakwalifikowaliśmy się do konkursu w ramach festiwalu Union of Rock w Węgorzewie chcielibyśmy wyrazić swoją dezaprobatę dla formy wyboru laureata publiczności jaką zaproponowali organizatorzy. Naszym zdaniem głosowanie smsowe przy stawce za 1 sms kilkakrotnie wyższej niż cena zwykłego smsa, oraz przy możliwości oddawania nieograniczonej ilości głosów, to próba wyciągnięcia pieniędzy od fanów jak i od samych uczestników, gdyż od dawna wiadomo, że to oni są tu najbardziej zainteresowani. Dodatkowo dziwi nas fakt, że głosowanie nie następuje bezpośrednio po koncertach, ale rozpoczyna się na kilka tygodni przed nimi....

2007-05-21
DZIŚ OFICJALNA, SKLEPOWA PREMIERA PŁYTY!!! "SŁODKIE KOKTAJLE MOŁOTOWA" POWINNY BYĆ DOSTĘPNE W WIĘKSZOŚCI SKLEPÓW MUZYCZNYCH W POLSCE.
Na youtube.com można obejrzeć fragment premierowego koncertu w klubie Papryka, w Sopocie. Link tutaj.

2007-05-20 - Czwarta władza w ręce...
W najbliższym czasie pojawimy się w kilku audycjach i nie tylko. Tym razem na pewno będziemy gośćmi Piotra Kaczkowskiego (14 VI, godz. 0:00). Resztę zdarzeń podamy wkrótce. Tymczasem, jeśli ktoś da radę przez to przebrnąć, polecamy wywiad-rzekę dla www.pro-rock.pl. Link tutaj.

2007-05-14 - Radio w radiu po dwakroć
- W najbliższy czwartek (17 V) o godz. 20:00 zagramy koncert na antenie mazowieckiej rozgłośni Radio Dla Ciebie. Mieszkającym poza zasiegiem stacji polecamy link do internetowego strumienia radiowego (tutaj). Do odtwarzania wymagany jest Winamp.
- W ten sam dzień, godzinę przed koncertem w RDC, czyli o 19:00, będziemy gośćmi Mariusza Owczarka w audycji "Program Alternatywny" na antenie Programu III Polskiego Radia. Link do strony ze strumieniem tutaj.

Wczoraj omyłkowo podaliśmy tu, że będziemy gośćmi Piotra Kaczkowskiego. Będziemy i owszem, ale nie w tym tygodniu :)))

2007-05-08 - Singiel do pobrania
Jako przedsmak płyty udostępniamy nasz pierwszy singiel radiowy. Ponownie nagraliśmy przeróbkę The Clash. Tym razem w zdecydowanie lepszej jakości.
Uwaga, uwaga: "Londyn dzwoni" anno domini 2007 do pobrania stąd! Wkrótce numer ten powinien wejść na anteny rozgłośni radiowych.


2007-04-27 - Premiera płyty
Z powodu parotygodniowej awarii strony nazbierało się trochę niusów:
- Skończyliśmy wspólną minitrasę z zespołem Akurat. Wielkie dzięki dla całej ekipy za zaproszenie oraz mile spędzony czas!
- Na 15 maja planujemy premierę naszego debiutanckiego albumu. Płyta będzie nosić tytuł "Słodkie koktajle Mołotowa", a dostępna będzie od 21 maja w większości sklepów muzycznych na terenie całego kraju. Oprócz tego sprzedaż wysyłkową prowadzić będzie kilka internetowych sklepów muzycznych oraz nasza strona. Szczegóły wkrótce.

- W związku z premierą płyty zagramy koncert 15 maja w klubie Papryka w Sopocie. Więcej w dziale koncerty oraz tutaj.

2007-03-20
Nasza piosenka "Magister" weszła na składankę Punky Reggae Rockers wydaną przez Rockers Publishing. Wydawnictwo zawiera 20 utworów zespołów związanych z tą wytwórnią a oscylujących w klimatach ska, reggae, punk. Płytę można nabyć m.in. w sklepach Empik na terenie całego kraju, na koncertach PRL oraz poprzez internet w zabójczo niskiej cenie około 13 zł. Więcej na stronie Merlin.pl.


2007-02-03
Oprócz dwóch koncertów w ramach PRL wystąpimy kilkakrotnie jako support na wiosennej trasie AKURAT. Poza tym na wiosnę zagramy też kilka samodzielnych koncertów. Szersza ich lista powinna znaleźć się w dziale koncerty do końca lutego.

2007-01-30
Weszliśmy do studia aby nagrać naszą debiutancką płytę. Ukaże się ona na wiosnę 2007 nakładem wydawnictwa Rockers Publishing.

2007-01-21
W ostatni weekend lutego wystąpimy na dwóch koncertach w ramach Punky Reggae Live: w Koszalinie i Szczecinie. Więcej w dziale koncerty.

2007-01-02
Na pierwszą połowę 2007 roku mamy kilka ambitnych planów. Chcielibysmy nagrać płytę, wydać ją oraz zagrać dużą, wiosenną trasę :)) Widoki na to są, ale co z tego wyjdzie - zobaczymy... Jak na razie pewnych jest kilka styczniowych koncertów, na które serdecznie zapraszamy.

archiwum  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004
NAJBLIŻSZE KONCERTY
szczegóły w dziale KONCERTY
KUP NASZĄ PŁYTĘ
Retransmisje
szczegóły w dziale SKLEPIK