Aktualności

2010-12-29 - trasy w nowym roku
Staramy się nie odmawiać propozycjom grania na finale WOŚP i wyszło na to, że nasze wośpowe koncerty rozrosły się do weekendowej trasy. Zagramy w 4 miejsowościach. Lista obok.

Zagramy też trasę na wiosnę. Mieliśmy ograniczać się koncertowo, ale propozycja była na tyle kusząca, że nie mogliśmy kurczowo trzymać się planów i z chęcią na nią przystaliśmy. Na razie zdradzimy tylko tyle, że w marcu pojawimy się w około 10-ciu miejscowościach obok dwóch zespołów znanych i lubianych. Więcej szczegółów w styczniu.

Teledysk i nowa strona nadal w przygotowaniu. Trochę się to wszystko obsuwa, ale ostatnio przedkładamy luz nad terminy. :) Słowo się rzekło, więc na pewno go dotrzymamy. Prace trwają, ale powoli. Do trasy wiosennej zamierzamy się z tym wyrobić.

To już zapewne ostatni wpis w tym roku, więc życzymy Wam i sobie wszystkiego najlepszego w 2011 roku!

2010-12-12 - P R Z E P R A S Z A M Y !!! (i dalej gramy)
Przepraszamy wszystkich, którzy czekali na nasz koncert w Toruniu, w klubie Hades i się nie doczekali. Przegraliśmy ze śnieżycą i dotarliśmy do klubu zbyt późno, aby zagrać koncert. Uzgodniliśmy jednak z właścicielką, że pojawimy się tam na wiosnę, również w czwartek. Mamy nadzieję, że zbytnio nikogo nie zawiedliśmy i możemy liczyć na Waszą ponowną obecność. Specjalnie na ten koncert przygotujemy coś ekstra, aby zadośćuczynić zawiedzionym. (więcej o odwołaniu koncertu na lastfm)

Szukamy kontaktu do Darii i Magdy, którym, z racji odwołania toruńskiego koncertu, nie było dane odebrać naszych maksisingli wygranych w Radiu Sfera. Napiszcie do nas maila, a na pewno wyślemy je pocztą.

Co do planowanych koncertów to zagramy ich kilka w ramach WOŚP. Na wiosnę też planujemy parę, jednak głównie będziemy skupiać się na robieniu nowego materiału. Ostatnio włączyliśmy do repertuaru koncertowego nowy numer.

2010-10-28 - praca wre
Trochę czasu od ostatniego newsa już minęło, ale nie oznacza to, że spoczęliśmy na laurach. Wręcz przeciwnie. Intensywnie pracujemy nad nowym materiałem, spędzamy całe wieczory w sali prób, dlatego też ograniczyliśmy liczbę koncertów. Najbliższe zagramy w czterech miejscowościach, w pierwszy weekend grudnia. Poza tym przygotowujemy teledysk i nową szatę graficzną naszej strony. Nie zdradzamy szczegółów, żeby lepiej smakowało. Praca wre, ale poza sceną.

2010-06-23 - PR3 x RB3 = 9
We wtorek, 29 czerwca, o godz. 14:00, sielak będzie gościem audycji "Prywatna kolekcja" na antenie radiowej Trójki. Przedstawi tam 9 ulubionych piosenek naszej trójcy.

2010-06-16 - więcej grania, mniej grania
W przeciągu najbliższych paru miesięcy skupimy się głównie na robieniu nowego materiału. Do koncertów wrócimy na jesień, ale raczej nie do rozbudowanej trasy, lecz sporadycznie pojawimy się tu i tam.

2010-04-12 - kolejne zmiany w trasie
Niestety w związku z przedłużeniem żałoby nie zagramy w Łodzi i Katowicach. Do tych miejscowości, gdzie odwołano koncerty postaramy się zawitać jesienią.

2010-04-12 - zmiany w trasie
W związku z tragedią pod Smoleńskiem i żałobą narodową wprowadzamy zmiany w trasie. Nowe daty poprzekładanych koncertów podajemy na liście obok. Niestety koncert we Wrocławiu nie odbędzie się w najbliższym czasie. Postaramy się zawitać do Wro na jesień.

2010-03-29 - z trasy...
Trasa w pełni. Docieramy się w nowym składzie i jest coraz fajniej. :) Dochodzą kolejne propozycje koncertowe. W ciągu najbliższych miesięcy głównie skupimy się nad komponowaniem nowego materiału, ale sporadycznie pojawimy się tu i tam. Sprawdzajcie naszą rozpiskę koncertową. Do wcześniej planowanych koncertów doszły nam Warszawa i Szczecin.

2010-02-28 - Trasa, Trójka, T-shirt polowy
Od jakiegoś czasu, po prawej stronie naszej strony dopisujemy kolejne nadchodzące koncerty. Czas więc oficjalnie ogłosić, że ruszamy w wiosenną trasę klubową! Obejmie ona około 12 miejscowości. W większości z nich będą to nasze samodzielne koncerty. Na trzech (Wawa, Toruń, Katowice) pojawimy się u boku Lao Che i na tych właśnie koncertach należy spodziewać się niespodzianek. :)

Piosenka "Giną jak we mgle" znajduje się w zestawie do głosowania na liście przebojów Trójki. Zachęcamy do głosowania. Link tuż obok.

Po licznych perypetiach udało nam się wprowadzić nowy wzór koszulki (a właściwie polówki) do płyty "Kupując czerń". Będzie ona w sprzedaży już na najbliższym warszawskim koncercie, czyli od 6 marca. Dostępne warianty to damski i męski w rozmiarach wszelakich.


archiwum  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004
NAJBLIŻSZE KONCERTY
szczegóły w dziale KONCERTY
KUP NASZĄ PŁYTĘ
Retransmisje
szczegóły w dziale SKLEPIK