Aktualności

2011-11-07 - lutowa odsłona
Wywiad z nami i zespołem Akurat na temat wspólnej trasy Muzyka Przeciwko Rasizmowi można poczytać w najnowszym numerze magazynu "Nigdy Więcej" (nr 18). Dostępny w Empikach.
Pod koniec stycznia zagramy koncert w studiu Radia Gdańsk, który zostanie wyemitowany na antenie RG w lutym 2012. Będzie to odsłona materiału na naszą trzecią płytę. Zagramy w większości nowe numery.

2011-10-25 - jam i nieudaczne zmaganie z czasoprzestrzenią
Efemeryczny projekt, o wyszukanej nazwie - ElektroBagdad znów się objawi. Zagramy rock/elektro jam w składzie: duet Elektro-Zagadka plus 2/3 RB, w środę, 9 listopada w klubie Papryka w Sopocie o godzinie 20:00. Profil wydarzenia na facebooku znajdziecie tutaj.
Opróz tego pragniemy donieść, że prace nad teledyskiem do "Nieudacznych" oraz nad nową stroną mają się ku końcowi i wkrótce nastąpi ich upublicznienie (czyli - znając nasze tempo pracy w obszarze innym niż muzyka - za parę tygodni :).

2011-07-26 - wieści z obozu
Dawno nie było tu wpisu, więc donosimy co u nas słychać. Ogólnie bez zmian. Cały czas pracujemy nad nowym materiałem. Rodzą się dźwięki, jakich do tej pory nie graliśmy. Experymentujemy z innymi instrumentami. Nowe utwory wykraczają poza możliwości tria i będą na pewno nowym rozdziałem w naszej twórczości. Praca nad nową płytą zajmie nam na pewno jeszcze kilka miesięcy. Jeden z utworów o roboczym tytule "Takich dwoje" włączyliśmy już do repertuaru koncertowego.
Co do koncertów to przed nami kilka występów w klimacie letnio-plenerowym. Szczególnie zapraszamy do Sulęczyna na Kaszubach na Rock w Rok Festiwal, gdzie obok regularnego koncertu zagramy taneczny rock/elektro jam wraz z naszymi przyjaciółmi z zespołu Elektro Zagadka. Ten jednorazowy projekt nazwaliśmy "Radio Zagadka lub Elektro Bagdad". Nie wiemy co nam wyjdzie i tym bardziej nas to cieszy. Przybywajcie zażyć wyzwolonych dźwięków, lasu i kaszubskich jezior!

2011-05-10 - dochodzą koncerty
Do listy koncertów doszły nam: Sopot i Bartoszyce. Ten pierwszy będzie koncertem charytatywnym dla małego Leo (więcej tu), a zagramy go już 31 maja. Wraz z nami zagra kilka zacnych trójmiejskich kapel. Szczegóły wkrótce.

2011-05-07 - Technikalia wcześniej
Uwaga! Zmiana godziny koncertu w dn. 9.05 w Gdańsku. Zagramy wcześniej, bo o 18:45!!

2011-04-18 - rasizm zlikwidowany!
Meldujemy, że ostatnim koncertem trasy MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI, który miał miejsce w Łodzi, zlikwidowaliśmy rasizm w Polsce. Następna edycja nastąpi wraz z odrodzeniem tego zjawiska. Dziękujemy publiczności, akuratnej ekipie i wszystkim zaangażowanym. Było super!
Tymczasem przed nami kilka koncertów plenerowych, a przede wszystkim praca nad nowym materiałem. Na najbliższych koncertach będzie można usłyszeć nasze nowe utwory, więc kto żyw niech przybywa.

2011-03-24 - gigów kilka
Marcowa część trasy MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI zakończona. W kwietniu zagramy jeszcze 2 koncerty pod tym szyldem: Rzeszów i Łódź. W maju pojawimy się na koncertach juwenaliowych tu i tam, a generalnie wracamy do robienia materiału. Teledysk i nowa strona cały czas rozgrzebane :)

2011-02-13 - trasa akurat przeciwko
Informację o koncertach mieliśmy podać w styczniu, ale ustalenia dotyczące trasy trochę się przeciągnęły.
W marcu i kwietniu zagramy około 10 koncertów w ramach trasy MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI. Pojawimy się na niej wraz z zespołem AKURAT. Początkowo miały być to 3 zespoły, ale ograniczymy się do dwóch. Na razie podajemy koncerty marcowe.
W związku z obiecanym koncertem w Toruniu to nie pojawimy się w Hadesie, ale w Od Nowie. Na pewno będzie lepsze nagłośnienie. :)

archiwum  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006  2005  2004
NAJBLIŻSZE KONCERTY
szczegóły w dziale KONCERTY
KUP NASZĄ PŁYTĘ
Retransmisje
szczegóły w dziale SKLEPIK